Середа, 01.05.2024, 18:50
Вітаю Вас Гість | RSS

Кириківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 139
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для Вас, батьки

Інформація

про використання батьківської  та  спонсорської допомоги

Кириківській ЗОШ І – ІІІ ступенів

за 2014 рік

 

Піклувальною радою школи було надано протягом 2014 року школі  допомоги на 16440 грн..

Протягом вказаного періоду було відремонтовано освітлення у кабінеті 1 класу, освітлення у спортзалі, відремонтовано поріг у їдальні, облаштовано внутрішній туалет, відремонтовано каналізацію в їдальні, зроблено поточні ремонти у всіх кабінетах та приміщеннях школи до 01 вересня 2014 року, придбано господарчі товари для їдальні та школи.

Крім того випускниками школи 2014 року були подаровані жалюзі вертикальні для кабінету історії та географії; випускниками попередніх років – порт’єри для кабінету інформатики.

Усі надані матеріали були обліковані в централізованій бухгалтерії відділу освіти Великописарівської РДА згідно чинного законодавства. 

 

                         Директор школи                      О.М.Кузьменко

                 Голова піклувальної ради               Л.М.Москаленко

Це цікаво батькам п'ятикласників!

Упродовж всього життя нам (дорослим і дітям) доводиться адаптуватися до різних ситуацій. Переступаючи поріг школи, дитина також увесь час адаптується: до дітей, до вчителів, до уроків, до нового режиму дня.

Адаптація дитини до навчання в середній школі відбувається не одразу. Для комфортного навчання дітей у 5 класі батькам необхідно:

1. Забезпечити дитину умовами нормального навчання;

2. Контролювати виконання певних норм шкільного життя;

3. Слідкувати за станом здоров'я дитини;

4. Будьте уважними до своїх дітей;

5. Цікавтесь шкільними справами, обговорюйте різні життєві ситуації;

6. Допомогти дитині вивчити імена нових вчителів;

7. Привчити дитину поступово до самостійності;

8. Формувати навички самоконтролю й самооцінки;

9. Створити атмосферу доброзичливості, щирості;

10. Спілкуватись з класним керівником та шкільним психологом.

Це цікаво батькам першокласників!

Поради для батьків у перші місяці навчання в школі:

1. Піднімайте дитину з посмішкою, лагідним словом, спокійно.

2. Завжди будьте уважними до стану здоров'я дитини.

3. У школі дитина багато працює, витрачає сили, тому покладіть їй сніданок.

4. Складіть разом з дитиною розпорядок дня, стежте за його дотриманням.

5. Обговоріть з дитиноюті правила і норми, з якими вона зустрінеться у школі. Поясніть їх необхідність.

6. Після школи дитина повинна відпочивати 2-3 години.

7. Під час виконання домашніх завдань, дозволяйте дитині виявляти самостійність.

8. Спілкуйтесь з дитиною, вислуховуйте її розповіді про школу.

9. Розвивайте світогляд дитини, сприймайте розширено її інтереси.

10. Пам'ятайте, що похвала і емоційна підтримка навіть за маленькі успіхи, здатні помітно підвищити інтелектуальні досягнення.

Поради батькам

/poradi_batkam.docx

Інформація

про використання батьківської спонсорської допомоги

Кириківській ЗОШ І – ІІІ ступенів

за 2013 рік

 

 

Піклувальною радою школи було надано школі  допомоги на 15902 грн.,

у тому числі:

-         на ремонт порогу  та приміщення їдальні – 5946 грн.;

-         на ремонт приміщень школи та господарські витрати – 7576 грн.

-         на ремонт принтерів, комп’ютерів, проплату мережі Інтернет – 1179 грн.

-         бензин для підвозу учнів на районні конкурси, для бензопилки для розпилювання дров для опалювання приміщення їдальні – 1201 грн.

 

 

Директор школи                                       О.М.Кузьменко

Голова піклувальної ради                        Л.М.Москаленко

Як правильно ставити запитання дітям

http://kurukivka.at.ua/load/jak_pravilno_staviti_zapitannja_ditjam/8-1-0-23

Як зрозуміти, що вашу дитину залякують у школі

http://kurukivka.at.ua/load/jak_zrozumiti_shho_vashu_ditinu_zaljakujut_u_shkoli/8-1-0-22

Як допомогти вчителю вашої дитини

http://kurukivka.at.ua/load/jak_dopomogti_vchitelju_vashoji_ditini/8-1-0-21

Розумна чи обдарована дитина: у чому відмінність?

http://kurukivka.at.ua/load/dlja_vas_batki/batkam/rozumna_chi_obdarovana_ditina_u_chomu_vidminnist/8-1-0-20

Особливості виховання гіперчутливих дітей

http://kurukivka.at.ua/load/osoblivosti_vikhovannja_giperchutlivikh_ditej/8-1-0-19

Батьківська опіка в Інтернеті - зовсім не зайва

http://kurukivka.at.ua/load/dlja_vas_batki/batkam/batkivska_opika_v_interneti_zovsim_ne_zajva/8-1-0-18

10 вчинків, яких учителі очікують від батьків

 

Як свідчить африканська приказка, «Щоб виховати дитину, потрібне ціле село» («It takes a village to raise a child»). А значить, ми не можемо розраховувати на те, що вчителі самостійно зможуть навчити наших дітей. Результати досліджень доводять, що, якщо у шкільне життя дитини залучені мама й тато, то її оцінки, поведінка й емоційне благополуччя значно вище. Тому, щоби полегшити роботу вчителів, необхідно прислухатись до їхніх побажань, викладених у вигляді десяти рекомендацій.

 

Читайте своїй дитині. «Найбільш важливим аспектом у розвитку дитини, що визначає її подальший успіх у читанні, є те, що батьки читають їй уголос», – заявила в 1985 році Комісія з читання, створена Міністерством освіти США. Візьміть будь-яку книгу і, принаймні, три рази на тиждень читайте її вашому малюку. Так ви пробуджуватимите в дитини любов до читання, яку вона пронесе через усе життя.

 

Познайомтеся з учителем. Необхідно дізнатись, як звуть учителя вашої дитини, оскільки важливо побудувати спілкування з ним на особистих контактах. Спитайте, за допомогою чого йому чи їй більш комфортно спілкуватися з вами, наприклад, телефоном або електронною поштою. Відвідуйте заходи у школі та батьківські збори. Не будьте тими батьками, які з'являються там тільки в конфліктних ситуаціях.

 

Заохочуйте дружбу за межами школи. Навчання у класі найкраще проходить тоді, коли учні діють згуртованою командою. Оскільки в дітей у школі не завжди є можливість добре пізнати один одного й потоваришувати, переконайтеся, що ваша дитина проводить час з однокласниками не тільки у школі – заохочуйте командні ігри та позашкільні заходи.

 

Долучіться до роботи школи. Відвідуйте засідання шкільної ради, приєднаєтесь до батьківського комітету. Якщо ви працюєте, а зустрічі призначаються, як правило, у денний час, поцікавтеся, чи можливо хоча б іноді проводити їх у вечірній час. Пам'ятайте, що ваш голос завжди має значення, адже іноді ви єдині хто виступає на захист вашої дитини. До того ж, коли батьки об'єднуються, вони можуть більш легко й ефективно вплинути на позитивні зміни у школі.

 

Візьміть участь у шкільних заходах. Не пропускайте шкільні події, такі як конкурси талантів, наукові ярмарки, осінній бал та інші. Навіть якщо ваша дитина не грає в команді, чому б вам не відвідати спортивний захід? Тим самим ви посприяєте зміцненню вибраного курсу школи та взаєморозумінню з дочкою чи сином. Ви не тільки допоможете своїй дитині стати успішною у школі, а й отримаєте безцінні спільні переживання та спогади.

 

Перенесіть процес навчання додому. У навчанні завжди є якісь моменти, які залишаються поза увагою дитини під час занять у класі. А ви візьміть і спечіть пиріг і навчіть її основ арифметики вдома. Створіть свій власний конкурс на знання орфографії. У вихідні дні організуйте маленьку подорож, відвідайте музей або океанаріум. Подивіться добрий сімейний фільм. Навчання в сім'ї – це відмінний спосіб закласти основи майбутнього успіху.

 

Значення освіти. Покажіть вашій дитині, що навчання – це пригода довжиною в життя, яка не закінчиться із закінченням школи. Прочитайте книгу, відвідайте заняття, які вас цікавлять і захоплюють. Розкажіть дитині про свій власний досвід навчання, який ви отримали на роботі. Тримайте зв'язок з нею через освітні книги, фільми і телевізійні програми.

 

Не будьте такими терплячими. «Терпіння – це для мучеників», – каже Ліза Холева – співавтор книги «Про що знають вихователі дитячого садку». Якщо ви вдома терпляче потураєте дитині, вона може не впоратися з навчанням під час шкільних занять. Ну а якщо ви берете її із собою на зустріч, то обов'язково прийдіть вчасно, незалежно від того, наскільки сильно її щось захопило. Терпіння до бажань дитини в даному випадку може послужити як погана послуга.

 

Привчіть свою дитину до чистоти та порядку. Напевно, ви зазвичай самі розкладаєте іграшки по полицях? Якщо ваша дитина не привчена прибирати після себе вдома, вона, безсумнівно, буде неохайною й у школі. Навчіть її акуратно розкладати іграшки на свої місця, застилати ліжко, викидати сміття й мити посуд. Коли вона звикне до цього вдома, як до якогось стандарту поведінки, підтримання чистоти на робочому місці у школі не стане для неї чимось трудомістким і складним.

 

Починайте навчання вдома крок за кроком. Коли ви починаєте займатися з дитиною, ведіть себе, як учитель у класі. Переконайтеся, що її увага повністю зосереджена на вас, а потім починайте крок за кроком давати чіткі й точні інструкції. «Важливо стати поруч з вашою дитиною, нахилитись та встановити зоровий контакт», – каже Ліза Холева. Ваш малюк буде вчитися слідувати інструкціям і вже точно не відставатиме у навчанні.

 

Візьміть участь у житті школи, створіть власний процес навчання та проілюструйте мотивацію щодо пізнання на своєму власному прикладі, ви станете неоціненною частиною успіху своєї дитини у школі та за її межами. Учителі будуть вам вдячні, й одного разу в один прекрасний день ваша дитина теж висловить вам найщирішу подяку!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031